Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Display
es: Presentación

en: Unknown
es: Desconocido

en: Configure
es: Configurar

en: Module
es: Módulo

en: Fields
es: Campos

en: Items
es: Elementos

en: System
es: Sistema

en: Item type
es: Tipo de elemento

en: No description
es: Sin descripción

en: Not set
es: No dispuesto
