Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Module
eu: Modulua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Items
eu: Elementuak

en: System
eu: Sistema

en: Info
eu: Informazioa
