Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Display
fi: Näyttö

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Configure
fi: Määrittele

en: Module
fi: Moduuli

en: Fields
fi: Kentät

en: Items
fi: Aiheet

en: System
fi: Järjestelmä

en: Info
fi: Tieto

en: No description
fi: Ei kuvausta

en: Not set
fi: Ei asetettu
