Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Display
gl: Visualización

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Configure
gl: Configurar

en: Module
gl: Módulo

en: Fields
gl: Campos

en: Items
gl: Elementos

en: System
gl: Sistema

en: Info
gl: Información
