Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Display
he: תצוגה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Configure
he: הגדרות

en: Module
he: מודול

en: Fields
he: שדות

en: Items
he: פריטים

en: System
he: מערכת

en: Info
he: מידע

en: Not set
he: לא נקבע
