Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Display
hr: Prikaz

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Module
hr: Modul

en: Fields
hr: Polja

en: Items
hr: Stavke

en: System
hr: Sustav
