Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Configure
hu: Beállít

en: Module
hu: Modul

en: Fields
hu: Mezők

en: Items
hu: Tételek

en: System
hu: Rendszer

en: Info
hu: Infó

en: No description
hu: Nincs leírás

en: Not set
hu: Nincs beállítva
