Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Display
it: Visualizzazione

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Configure
it: Configura

en: Module
it: Modulo

en: Fields
it: Campi

en: Items
it: Elementi

en: System
it: Sistema

en: Info
it: Informazioni

en: Not set
it: Non impostato
