Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Display
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Module
jv: Modul

en: Fields
jv: Field

en: Items
jv: Item
