Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Configure
kk: Баптау

en: Fields
kk: Өрістер

en: Items
kk: Элементтер

en: System
kk: Системасы
