Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Items
km: ធាតុ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Info
km: ព័ត៌មាន
