Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: No description
kn: ಯಾವುದೆ ವಿವರಣೆ ಇಲ್ಲ
