Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Module
lt: Modulis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Items
lt: Elementai

en: System
lt: Sistema

en: Info
lt: Informacija
