Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Display
mn: Харуулах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: System
mn: Систем
