Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Display
mr: दाखवा
