Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
