Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Configure
ps: سازول

en: Items
ps: توکي

en: System
ps: سيستم

en: Info
ps: مالومات
