Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Display
sl: Prikaz

en: Unknown
sl: Neznan

en: Configure
sl: Nastavi

en: Items
sl: Notice

en: System
sl: Sistem

en: Info
sl: Podatki
