Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Items
sq: Elementët

en: System
sq: Sistemi
