Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: System
ta: அமைப்பு
