Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: System
ug: سېستىما
