Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Display
vi: Hiển thị

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Fields
vi: Các trường

en: Items
vi: Hàng hóa

en: System
vi: Hệ thống

en: Info
vi: Thông tin

en: No description
vi: Không mô tả
