Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Display
ar: العرض

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Configure
ar: ضبط

en: Module
ar: الوحدة

en: Fields
ar: الحقول

en: Items
ar: أخبار

en: System
ar: النظام

en: Info
ar: معلومات
