Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Display
az: Monitor

en: Unknown
az: Naməlum

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Module
az: Modul

en: Fields
az: Sahələr

en: Items
az: Elementlər

en: System
az: Sistem

en: Info
az: Məlumat

en: Not set
az: Qurulmayıb
