Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Display
ca: Visualització

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Configure
ca: Configura

en: Module
ca: Mòdul

en: Fields
ca: Camps

en: Items
ca: Elements

en: System
ca: Sistema

en: Not set
ca: Sense establir
