Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Unknown
da: Ukendt

en: Configure
da: Konfigurér

en: Module
da: Modul

en: Fields
da: Felter

en: Items
da: Overskrifter

en: No description
da: Ingen beskrivelse

en: Not set
da: Ikke angivet
