Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
