Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: System
hy: Համակարգ

en: Info
hy: Ինֆո
