Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Display
id: Tampilan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Module
id: Modul

en: Fields
id: Bidang isian

en: Items
id: Item

en: System
id: Sistem

en: Not set
id: Tidak disetel

en: Object cache cleared.
id: Cache obyek telah dibersihkan.
