Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Display
is: Sýna

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Configure
is: Stilla

en: Module
is: Eining

en: Fields
is: Svæði

en: Items
is: Hlutir

en: System
is: Kerfi
