Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Display
ja: 表示

en: Unknown
ja: 不明

en: Configure
ja: 設定

en: Module
ja: モジュール

en: Fields
ja: フィールド

en: Items
ja: アイテム

en: System
ja: システム

en: Not set
ja: 未設定
