Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Module
ka: მოდული

en: Fields
ka: ველები

en: Items
ka: ელემენტები

en: System
ka: სისტემა

en: Info
ka: ინფო
