Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: System
ne: प्रणाली

en: Info
ne: जानकारी
