Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Display
nl: Weergeven

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Configure
nl: Instellen

en: Fields
nl: Velden

en: System
nl: Systeem

en: No description
nl: Geen omschrijving

en: Not set
nl: Niet ingesteld
