Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Display
oc: Afichatge

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Configure
oc: Configurar

en: Module
oc: Modul

en: Fields
oc: Camps

en: Items
oc: Elements

en: System
oc: Sistèma

en: No description
oc: Aucune descripcion
