Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Module
pl: Moduł

en: Fields
pl: Pola

en: Items
pl: Elementy

en: Info
pl: Informacja

en: Item type
pl: Typ pozycji

en: No description
pl: Brak opisu

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Object cache cleared.
pl: Pamięć podręczna obiektu została wyczyszczona.
