Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Display
fa: نمایش

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Module
fa: ماژول

en: Fields
fa: میدانها

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: System
fa: سیستم

en: Info
fa: اطلاعات
