Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Display
pt: Mostrar

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Configure
pt: Configurar

en: Module
pt: Módulo

en: Fields
pt: Campos

en: Items
pt: Itens

en: System
pt: Sistema

en: Info
pt: Informações

en: Not set
pt: Não definido
