Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Display
sk: Zobraziť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Module
sk: Modul

en: Fields
sk: Polia

en: Items
sk: Položky

en: System
sk: Systém

en: Item type
sk: Typ položky

en: No description
sk: Bez popisu
