Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Display
sr: Приказ
