Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Display
te: చూపు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Items
te: అంశాలు

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Info
te: సమాచారం
