Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Configure
ur: ترتیب

en: Items
ur: سرخیاں

en: System
ur: نظام
