Ooyala (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: Remove
af: Verwyder

en: unknown
af: onbekend

en: view
af: bekyk

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: Import
af: Voer in

en: Time
af: Tyd

en: Upload
af: Oplaai

en: Processing
af: Verwerking

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:
