Ooyala (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: The post could not be saved.
bo: གསར་སྤེལ་གྱི་ནང་དོན་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།
