Ooyala (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: Remove
sq: Hiq

en: view
sq: shfaq

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Import
sq: Importo

en: Time
sq: Ora

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.

en: The post could not be saved.
sq: E pamundur ruajtja e shkrimit.

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.
