Ooyala (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: view
az: görünüş

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Import
az: İmport

en: Time
az: Vaxt

en: Length
az: Uzunluq

en: Upload
az: Yükləmə

en: Processing
az: Emal edilir

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: Preview image
az: Şəklin önizləməsi

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.
