Ooyala (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: content
da: indhold

en: Remove
da: Fjern

en: unknown
da: ukendt

en: view
da: vis

en: Weight
da: Vægt

en: none
da: ingen

en: Import
da: Importér

en: Time
da: Tid

en: Length
da: Længde

en: Browse
da: Gennemse

en: Default thumbnail
da: Standard thumbnail

en: Processing
da: Behandler

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
da[0]: 1 element behandlet:
da[1]: @count elementer behandlet:

en: @type: updated %title.
da: @type: %title opdateret.

en: Preview image
da: Eksempelbillede

en: @type %title has been updated.
da: @type %title opdateret.

en: The post could not be saved.
da: Indlægget kunne ikke gemmes.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred and processing did not complete.
da: Der opstod en fejl og handlingen blev ikke gennemført.

en: The file field %field has been updated with new settings.
da: Filfeltet %field er blevet opdateret med nye indstillinger.
