Ooyala (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Time
ur: وقت

en: Length
ur: لمبائی

en: Processing
ur: زیرِ عمل
