Ooyala (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: view
kk: карау

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Import
kk: Импорт

en: Time
kk: Уақыт

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Processing
kk: Өңделу...

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
