Ooyala (7.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: content
oc: contengut

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: unknown
oc: desconegut

en: Tags
oc: Etiquetas

en: view
oc: veire

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: Import
oc: Importar

en: Time
oc: Ora

en: Length
oc: Longor

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: @type: updated %title.
oc: @type  : « %title » mes a jorn.

en: pixels
oc: pixèls

en: @type %title has been updated.
oc: @type %title es estat actualizat.

en: The post could not be saved.
oc: Lo contengut a pas pogut èsser enregistrat.

en: An error occurred and processing did not complete.
oc: Una error s'es produita e lo processus s'es pas acabat.
